AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

 

   

 

SEKCJE  AZS UŚ 

AEROBIK

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN

KUNG-FU

LACROSSE MĘŻCZYZN

LACROSSE KOBIET

KOSZYKÓWKA KOBIET

NARCIARSTWO

PIŁKA RĘCZNA KOBIET

LEKKOATLETYKA

PONIEDZIAŁEK 16:00-17:00

CZWARTEK 16:00-17:00

AEROBIK SPORTOWY

AEROBIC TEAM

AIKIDO

BADMINTON

BADMINTON KIDS

BOKS

BRYDŻ SPORTOWY

WTOREK 17:30 - 19:00

CZWARTEK 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

CZWARTEK 18:30 20:00

ŚRODA 19:00 - 20:30

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

WTOREK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 - 21:30

PONIEDZIAŁEK 16:45 - 18:00

WTOREK 18:00 - 19:15

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

CZWARTEK 9:30 - 11:00

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 16:30 - 18:00

CZWARTEK 16:00 - 18:00

CZWARTEK 19:00 - 20:30

 

CROSS WORKOUT

ERGOMETR WIOŚLARSKI

FUTSAL MĘŻCZYZN

FUTSAL KOBIET

KARATE KYOKUSHIN

KARATE TRADYCYJNE

KENDO

JOGA

FITNESS

JUDO

KOLARSTWO GÓRSKIE

SALSA SOLO

PŁYWANIE

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA RĘCZNA M

SAMOOBRONA

SQUASH

TENIS STOŁOWY

TENIS ZIEMNY

TRÓJBÓJ SIŁOWY

ZUMBA

LATINO SOLO

SNOWBOARD

SZACHY

SIATKÓWKA KOBIET

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN

TANIEC JAZZOWY

TANIEC TOWARZYSKI

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

ŚRODA 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 18:00 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 18:30 - 20:00

CZWARTEK 18:30 - 20:00

WTOREK 20:30 - 22:00

ŚRODA 20:30 - 22:00

ZAJĘCIA  W SEMESTRZE LETNIM

WTOREK 11:30 - 13:00

ŚRODA 9:00 - 10:30

 

DO UZGODNIENIA

WTOREK 20:00 - 21:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

WTOREK 15:30 - 17:00

 

WTOREK 19:30 - 21:00

 

WTOREK 18:30 - 20:00

 

WTOREK 20:00 - 21:45

CZWARTEK 20:00 - 21:45

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 19:00

PIĄTEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 18:00 19:30

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

WTOREK 19:00 - 20:30

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

WTOREK 17:00 - 18:15

WTOREK 18:15 - 19:30

PIĄTEK 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

CZWARTEK 19:30 - 20:30

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

WTOREK 20:30 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 18:00 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00

CZWARTEK 17:00 - 19:00

PONIEDZIAŁEK 13:30 - 15:00

ŚRODA 21:00 - 22:30

WTOREK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:00

WTOREK 20:00 - 21:00

PIĄTEK 17:00 - 18:30

 

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

 

ŚRODA 16:00 - 17:30

PIĄTEK 14:30 - 16:00

 

WTOREK 10:00 - 11:30

 

ŻEGLARSTWO

SALSA

WSPINACZKA

BIEGI PRZEŁAJOWE

DO UZGODNIENIA

CZWARTEK 14:00 - 15:30

 

DISC GOLF

©2020 AZS UŚ

 

ONLINE do uzgodnienia

 

E-SPORT