ARCHIWUM

X

©2023 AZS UŚ

!

Ś

U

S

Z

A

O

D

Z

C

Ą

Ł

O

D

KENDO

WTOREK 19:00 - 20:30

PIĄTEK 18:30 - 20:00

05 lutego 2024
Wspaniała uczelniana rywalizacja, niezapomniane emocje i chwile pełne pasji – właśnie tak można opisać Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu Mężczyzn, Półfinał D, które miały miejsce w dniach 1-4 lutego 2024
05 lutego 2024
20 stycznia 2024 roku zawodnicy naszej sekcji pływackiej rywalizowali w I tegorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Śląska w pływaniu.  Naszą uczelnię podczas zawodów reprezentowali: Emilia Fuks, Kornel Gała, Małgorzata Kania, Kacper
16 stycznia 2024
W niedzielnym (14.01.2024) finale Akademickich Mistrzostw Śląska drużyna futsalu AZS Uniwersytetu Śląskiego wywalczyła tytuł mistrzowski. W drodze po Akademickie Mistrzostwo Śląska zawodnicy nasi pokonali w ćwierćfinale Politechnikę Częstochowa 7 :
13 grudnia 2023
W dniu 25.11.2023 w Dąbrowie Górniczej odbył się Akademicki Puchar Polski w Wyciskaniu Klasycznym Leżąc oraz Akademickie Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Klasycznym.  AZS Uniwersytetu Śląskiego reprezentowali następujący zawodnicy: Natalia Wasilewska,

SEKCJE AZS UŚ 2022/2023

INFO WKRÓTCE

AEROBIK /TBW/

 

GOLF

BIEGI PRZEŁAJOWE

WSPINACZKA

SALSA

ZUMBA

ŻEGLARSTWO

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

CZWARTEK 8:00 - 9:00

CZWARTEK 20:00 - 21:00

 

WTOREK 17:15 - 20:00

CZWARTEK 18:30 -20:00

 

CZWARTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 21:00 -22:30

 

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00

CZWARTEK 18:00 - 20:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 - 22:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 -22:00

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 19:00 - 20:30

WTOREK 17:00 - 18:30

WTOREK 18:30 - 20:00

WTOREK  20:00 - 21:30

CZWARTEK 20:00 - 21:30

PONIEDZIAŁEK  13:45 - 15:15

CZWARTEK 13:45 - 15:15

ŚRODA 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 19:00 - 20:30

PIĄTEK 17:00 - 18:30

WTOREK 19:00 - 20:30

 

WTOREK 18:30 - 20:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00

WTOREK 19:00 - 20:30

ŚRODA 8:00 - 9:00

ŚRODA 16:00 -17:30

 

WTOREK  15:30 - 17:00

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

ŚRODA 18:00 - 19:30

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 20:30 - 22:00

CZWARTEK 11:30 - 13:00

CZWARTEK 17:30 - 19:00

PONIEDZIAŁEK 17:15 - 18:45

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:00

 

 

STRZELECTWO

WTOREK 13:45 - 15:15

PIĄTEK 11:30 - 13:00

 

CZWARTEK 20:00 -21:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

WTOREK 17:00 - 18:30

PIĄTEK 19:00 - 21:00

WTOREK 16:30 -18:00

WTOREK 15:30 - 17:00

 

ŚRODA 17:00 - 18:00

 

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 15:30 - 17:00

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

TANIEC WSPÓŁCZESNY

TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC BRZUCHA

TANIEC JAZZOWY

SIATKÓWKA M

SIATKÓWKA KOBIET

SZACHY

SNB/AKROBATYKA

TRÓJBÓJ SIŁOWY

TENIS ZIEMNY

TENIS STOŁOWY

SQUASH 

PIŁKA RĘCZNA M

PIŁKA NOŻNA

PŁYWANIE

KOLARSTWO GÓRSKIE

JUDO KIDS

JUDO

FITNESS

JOGA

KARATE TRADYCYJNE

KARATE KYOKUSHIN

FUTSAL KOBIET

FUTSAL MĘŻCZYZN

ERGOMETR WIOŚL.

CROSS WORKOUT

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

CZWARTEK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 20:00 - 22:00

PONIEDZIAŁEK 11:30 - 13:00

 

WTOREK 16:30 -18:00

 

WTOREK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 18:30 - 20:00

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

WTOREK 17:00 - 18:30

ŚRODA  19:00 -20:30

 

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

CZWARTEK 18:30 - 20:00

SEKCJA ZAWIESZONA

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 17:00 - 18:30

BRYDŻ SPORTOWY

BOKS

AEROBIC TEAM

BADMINTON

AIKIDO

AEROBIK SPORTOWY

LEKKOATLETYKA

PIŁKA RĘCZNA KOBIET

NARCIARSTWO

KOSZYKÓWKA K

LACROSSE KOBIET

LACROSSE MEŻCZYZN

KUNG-FU 

KOSZYKÓWKA M 

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

PIĄTEK 18:30 - 20:00

SAMOOBRONA

UNIHOKEJ

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

 

BOULDERING

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30