TRENER:

  • Ewa Lesiuk

  • Michał Wieczorek

 

KONTAKT:

  • 607 510 168 (EL)
  • 608514089 (MW)
  • PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

ul. Owocowa 19, Katowice

 

  • WTOREK 16:30 - 18:00

ul. Owocowa 19, Katowice

 

  • WTOREK 20:00 - 22:00

(dla osób wytypowanych przez trenerów)

ul. Alfreda 1, Katowice, hala Kolejarz

 

  • CZWARTEK 16:30 - 18:00

ul. Alfreda 1, Katowice, hala Kolejarz

Zajęcia dedykowane są dla dzieci i młodzieży.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest posiadanie aktualnej karty AZS UŚ  >szczegóły klik klik<

 

Treningi mogą być odwołane w przypadku braku hali (organizacja turniejów hala ul Alfreda 1) lub w sytuacji gdy trenerzy biorą udział w Mistrzostwach Polski lub innych turniejach.

 

PROSIMY O DEKLARACJĘ na maila, ILE RAZY DZIECKO BĘDZIE UCZESTNICZYŁO W ZAJĘCIACH.

 

Rezygnacja

Rezygnacje dziecka z zajęć należy zgłaszać z miesięcznym terminem wypowiedzenia. 

Lotki

Treningi będą prowadzone lotkami piórowymi i syntetycznymi. Zawodnicy biorący udział w zawodach ogólnopolskich będą trenować i grać lotkami piórowymi. Dla pozostałych zawodników przewidziane są lotki syntetyczne.

Badania sportowe

Badania Sportowe – zgodnie z obowiązującymi przepisami każdy zawodnik sekcji musi posiadać aktualne badania sportowe. Badania można wykonać w poradni medycyny sportowej lub lekarza rodzinnego ( z doczasowego doświadczenia nie zawsze chcą wypisać ). Skan badań prosimy przesłać na maila.

Turnieje

Chcielibyśmy, żeby dzieci jeździły na jak najwięcej turniejów w celu ogrywania się, pokonania stresu turniejowego. Sekcja gwarantuję lotki na zawody Ogólnopolskie (rankingowe). Udział w turnieju jest dla nas bardzo ważny, dzieci nabywają cenne doświadczenie grając z innymi zawodnikami oraz pokonują stres związany z nową sytuacją. Koszty udziału dziecka w turnieju będą podawane przed turniejem.

W miarę możliwości będziemy jeździć z dziećmi na turnieje.

W tym sezonie dla zawodników jeżdżących na największą ilość zawodów będziemy chcieli uzyskać wsparcie – np. opłacić wpisowe.

Obozy

Planujemy w tym sezonie zorganizować 2 obozy:

jeden obóz zimowy w okresie ferii, drugi obóz letni wakacyjny po 10 sierpnia. Prawdopodobnie obozy zorganizujemy w Polsce ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Kadra Śląska

Kadra Śląska dodatkowe zgrupowania dla zawodników z województwa Śląskiego - udział w kadrze otrzymują zawodnicy biorący udział w zawodach, w obozach sekcji oraz zawodnicy wyróżniający się wytypowani przez trenerów sekcji.

Prosimy o informację zwrotną odnośnie deklaracji uczestnictwa ( 1 raz / 2-3 razy w tygodniu)  

 

 

 

 

BADMINTON KIDS

©AZS UŚ 2021