Твоя електронна пошта

Ім’я і Прізвище

Мобільний телефон

Секція

Відправ
Відправ
формуляр відправлений

заповни всі необхідні поля!

Контакт:

 

renata.fangor@azs.pl

Формуляр

Ласкаво просимо на тренування секції AZS UŚ.

Заняття для Вас повністю безкоштовні, а тренуватися ви будете під оком кваліфікованих тренерів AZS.

На кожній секції ми маємо для Вас декілька місць, тому треба записатися, виславши формуляр на електронну пошту. Після вислання формуляру, передзвонимо до Тебе і підтвердимо можливість взяти участь у вибраній секції.

Айкідо

  • Понеділок 20:00 -21:30

  • П’ятниця 17:00 -18:30

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Футзал чоловічий

  • Вівторок 19:30 -21:00

  • Середа 19:00 -20:30

  • Місце: ul. Wojciecha 9, Katowice SP54

 

Футзал жіночий

  • Понеділок 19:00 -20:30

  • Середа 20:30 -22:00

  • Місце: ul. 11 Listopada 16, Katowice

​​​​​​​

Карате традиційне

  • Середа 19:00 - 20:30

  • Місце: ul. 75 Pułku Piechoty, Chorzów, UŚ

 

Дзюдо

  • Понеділок 18:30 -20:00

  • Середа 17:00 -18:30

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Волейбол чоловічий

  • Понеділок 17:00 - 18:30

  • Четвер 17:00 -18:30

  • Місце: ul. Żytnia 12, Sosnowiec

 

Зумба

  • Четвер 8:00 - 9:00

  • Місце: ul. Jagiellońska 28, K-ce, UŚ

  • Четвер 20:00 - 21:00 

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Легка атлетика

  • Вівторок 15:30 - 17:00

  • Четвер 15:30 - 17:00

  • Місце: ul. Kościuszki 84, Katowice, Stadion AWF

 

Скелелазіння

  • Понеділок 18:00 - 19:30 bouldering

  • Місце: 'BLO' ul. Karoliny 18, Katowice

  • Четвер 8:00 - 9:30 

  • Місце: 'SKARPA' ul. Kilara 18, Bytom

 

Кунг-фу

  • Четвер 8:00 - 9:00

  • Місце: ul. Jagiellońska 28, K-ce, UŚ

  • Четвер 20:00 - 21:00 

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Самооборона

  • Понеділок 17:00 -18:30

  • Місце: ul. Grażyńskiego 53, Katowice, WNS

  • П’ятниця 18:30 -20:00

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Аеробіка

  • Четвер 15:30 - 16:30

  • Місце: ul. Bankowa 12/B1.1, Katowice

 

Бридж спортивний

  • Четвер 17:00 - 18:30

  • Місце: ul. Bankowa 11/35, Katowice

 

Гандбол Жіночій

  • Четвер 19:30 - 20:00

  • Місце: ul. Katowicka 54, K-ce, IV LO 

 

Карате олімпійське WKF

  • Понеділок 19:00 - 20:30

  • Місце: ul. 75 Pułku Piechoty, Chorzów, UŚ

 

Кунг-фу

  • Четвер 20:00 - 21:30

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice (sala dolna)

 

Танець сучасний

  • Понеділок 13:45 - 15:15

  • Місце: ul. Jagiellońska 28, Katowice

 

Театр танцю

  • Вівторок 15:30 - 17:00

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice

 

Пауерліфтинг

  • Вівторок 17:00 - 18:30

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice

 

Йога

  • Вівторок 19:00 - 20:30

  • Місце: ul. Jagiellońska 28, K-ce, UŚ

 

Сальса

  • Понеділок 16:30 - 18:00

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice (sala dolna)

 

Джазовий танець

  • Середа 18:00 - 19:30

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice (sala górna)

 

Кроссворкаут

  • Четвер 17:00 - 18:30

  • Місце:ul. Grażyńskiego 53, Katowice, WNS

 

Бальний танець

  • Вівторок 17:00 - 18:30

  • Місце:ul. Grażyńskiego 53, Katowice, WNS

 

Танець живота

  • Вівторок 8:00 - 9:30

  • Місце: ul. Bankowa 12, Katowice (sala dolna)

 

Ми з Вами!