27 września 2016

 PREMIERA THE FOURTH PHASE!

OBEJRZYJ Z NAMI KONTYNUACJĘ „THE ART OF FLIGHT”

Gorąco wyczekiwana premiera „The Fourth Phase”, filmu wyprodukowanego przez Red Bull Media House, w którym główną rolę zagrał Travis Rice, zgromadziła ponad 4000 fanów w słynnym Shrine Auditorium w Los Angeles. Fani, którzy nie mogli dotrzeć na premierę w Los Angeles nie muszą rozpaczać, ponieważ 2 października o godzinie 21:00 „The Fourth Phase” zadebiutuje w JUMPCITY w Katowicach!

 

The Fourth Phase to kontynuacja cieszącego się ogromną popularnością i uznaniem filmu „The Art of Flight”, a wszystko, co w nim zobaczyliśmy zostało wyniesione na nowy, wyższy poziom! Fabuła przemawia do szerszego grona odbiorców, a przy produkcji zastosowano najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu obraz z pewnością wyznaczy nowe standardy w świecie kinematografii sportowej. Dodatkowym atutem jest doborowa obsada, której ponownie przewodzi Travis Rice
w towarzystwie najlepszych snowboardzistów świata, takich jak Mark Landvik, Eric Jackson, Bryan Iguchi, Pat Moore, Cam Fitzpatrick, Mikkel Bang, Shin Biyajima, Bode Merrill i wielu innych.

 

2 października o godzinie 21:00 odbędzie się polska premiera „The Fourth Phase” w JUMPCITY w Katowicach. Film trafi do sprzedaży 3 października, a już teraz można zamówić go w przedsprzedaży na stronie TheFourthPhase.com.  Partnerem imprezy jest AZS Uniwerystetu Śląskiego w Katowicach, który od kilkunastu lat prowadzi zajęcia przygotowawcze dla lokalnych snowboardzistów. Tym razem trenerzy AZSu poprowadzą rozgrzewkę na trampolinach w JUMPCITY.

 

Po rozgrzewce odbędzie się jam session, podczas którego będzie można zdobyć deskę Lib Techa, na której Travis Rice jeździ w filmie The Fourth Phase. Popisy uczestników będą oceniane przez Marka Sąsiadka (Lib Tech Polska, polski snowboardzista, olimpijczyk z Salt Lake City), Macieja Kieslera (wiceprezes AZS UŚ Katowice, trener snowboardu) oraz Łukasza Kosmowskiego (Burton Polska, lokalny snowboarder).

 

Harmonorgram imprezy:

18:30 - Rozgrzewka AZS UŚ (liczba miejsc ograniczona)

19:30 - Jam session (liczba miejsc ograniczona)

20:30 - Rozdanie nagród

21:00 - Projekcja filmu „The Fourth Phase”

Miejsce: JUMPCITY, ul. Kościuszki 227, Katowice

 

AZS UŚ w JUMPCITY!