PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

 

 

BOULDERING

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

 

UNIHOKEJ

SAMOOBRONA

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

PIĄTEK 18:30 - 20:00

KOSZYKÓWKA M 

KUNG-FU 

LACROSSE MEŻCZYZN

LACROSSE KOBIET

KOSZYKÓWKA K

NARCIARSTWO

PIŁKA RĘCZNA KOBIET

LEKKOATLETYKA

AEROBIK SPORTOWY

AIKIDO

BADMINTON

AEROBIC TEAM

BOKS

BRYDŻ SPORTOWY

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

PIĄTEK 17:00 - 18:30

SEKCJA ZAWIESZONA

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

CZWARTEK 18:30 - 20:00

ŚRODA  19:00 -20:30

 

WTOREK 17:00 - 18:30

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

WTOREK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 18:30 - 20:00

 

WTOREK 16:30 -18:00

 

PONIEDZIAŁEK 11:30 - 13:00

 

PONIEDZIAŁEK 17:30 - 19:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

CROSS WORKOUT

ERGOMETR WIOŚL.

FUTSAL MĘŻCZYZN

FUTSAL KOBIET

KARATE KYOKUSHIN

KARATE TRADYCYJNE

JOGA

FITNESS

JUDO

JUDO KIDS

KOLARSTWO GÓRSKIE

PŁYWANIE

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA RĘCZNA M

SQUASH 

TENIS STOŁOWY

TENIS ZIEMNY

TRÓJBÓJ SIŁOWY

SNB/AKROBATYKA

SZACHY

SIATKÓWKA KOBIET

SIATKÓWKA M

TANIEC JAZZOWY

TANIEC BRZUCHA

TANIEC TOWARZYSKI

TANIEC WSPÓŁCZESNY

PONIEDZIAŁEK 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 15:30 - 17:00

ŚRODA 17:00 - 18:00

 

WTOREK 15:30 - 17:00

 

WTOREK 16:30 -18:00

WTOREK 17:00 - 18:30

PIĄTEK 19:00 - 21:00

CZWARTEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 20:00 -21:30

WTOREK 13:45 - 15:15

PIĄTEK 11:30 - 13:00

 

STRZELECTWO

PONIEDZIAŁEK 17:15 - 18:45

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:00

 

 

CZWARTEK 16:30 - 18:00

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 20:30 - 22:00

PONIEDZIAŁEK 20:00 - 21:30

ŚRODA 18:00 - 19:30

PONIEDZIAŁEK 13:45 - 15:15

ŚRODA 16:00 -17:30

 

PONIEDZIAŁEK 15:30 - 17:00

WTOREK 19:00 - 20:30

ŚRODA 8:00 - 9:00

WTOREK 18:30 - 20:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

WTOREK 19:00 - 20:30

 

PIĄTEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 19:00 - 20:30

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 17:00 - 18:30

CZWARTEK 13:45 - 15:15

PONIEDZIAŁEK  13:45 - 15:15

WTOREK  20:00 - 21:30

CZWARTEK 20:00 - 21:30

WTOREK 17:00 - 18:30

WTOREK 18:30 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 19:00 - 20:30

ŚRODA 19:00 - 20:30

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 -22:00

WTOREK 20:00 - 22:00

CZWARTEK 20:00 - 22:00

PIĄTEK 20:00 - 22:00

PONIEDZIAŁEK 18:00 - 20:00

CZWARTEK 18:00 - 20:00

PONIEDZIAŁEK 21:00 -22:30

 

CZWARTEK 17:00 - 18:30

ŚRODA 8:00 - 9:30

CZWARTEK 18:30 -20:00

 

CZWARTEK 8:00 - 9:00

CZWARTEK 20:00 - 21:00

 

PONIEDZIAŁEK 17:00 - 18:30

CZWARTEK 17:00 - 18:30

 

ŻEGLARSTWO

ZUMBA

SALSA

WSPINACZKA

BIEGI PRZEŁAJOWE

GOLF

AEROBIK /TBW/

 

PONIEDZIAŁEK 16:00-17:00

SEKCJE AZS UŚ 2022/2023

Akademickie Mistrzostwa Śląska w narciarstwie alpejskim - edycja I,10.01.2023, Wisła Mimo wiosennej aury, która panowała
„Program KLUB”, dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego to program skierowany do klubów województwa Śląskiego
26.11.2022 w Oleśnie odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych, w których startowała studentka Uniwersytetu
Zakończyła się kolejna Gala Mistrzów AZS UŚ! 26.10.2022 w auli im. Kazimierza Lepszego w Rektoracie

WTOREK 19:00 - 20:30

PIĄTEK 18:30 - 20:00

KENDO

D

O

Ł

Ą

C

Z

D

O

A

Z

S

U

Ś

!

©2023 AZS UŚ