10 maja 2016

Rekrutacja do zespołu lacrosse AZS Legion Katowice!!!

Zapraszamy wszystkich, chcących rozpocząć swoją przygodę z lacrosse na najbliższy trening rekrutacyjny, który odbędzie się w poniedziałek 16.05.2016 oraz 23.05.2016 na bocznym boisku Stadion Śląski w Chorzowie.

Do dyspozycji będą szatnie z prysznicem oraz niezbędny sprzęt. Do uczestnictwa w treningu wystarczy tylko wygodny strój sportowy oraz chęci do gry. Udział jest całkowicie bezpłatny. Pomimo działania pod szyldem Akademickiego Związku Sportowego na rekrutację mogą przyjść także osoby nie posiadające statusu studenta! Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze przybycie (aby zdążyć się przebrać) oraz o ile to możliwe o potwierdzenie swojej obecności na treningu (aby mieć pewność że dla nikogo nie zabranie sprzętu do treningu).

Kogo poszukujemy?
Sekcja męska:
Szukamy osób, którym sport i wysiłek fizyczny sprawia satysfakcję. Poszukujemy zawodników na różne pozycje. Zarówno tych obdarzonych refleksem na pozycję bramkarza, jak i twardo stojących na ziemi obrońców, szybkich i wytrzymałych pomocników oraz bramkostrzelnych napastników.
Do każdej osoby na podstawie warunków fizycznych i predyspozycji dopasujemy odpowiednią pozycję.

Co oferujemy?
Oferujemy możliwość dołączenia do drużyny, uprawiania bardzo dynamicznie rozwijającego się sportu, rywalizacji sportowej oraz poznania wielu ciekawych ludzi. Przez regularne treningi dajemy również szansę na aktywność fizyczną, co w okresie zimowym bywa utrudnione.

Półroczny okres, jaki będą mogli przepracować nowi członkowie drużyny jest wystarczającym okresem, aby stać się wartościowym członkiem drużyny. Pół roku pracy z kijem do lacrosse pozwala opanować nie tylko podstawy, ale również bardziej zaawansowane elementy gry.

Co więcej, lacrosse to bardzo ciekawa alternatywa dla najpopularniejszych sportów. Przez wielu jest określana mianem najszybszego sportu na dwóch nogach, co czyni go bardzo ciekawą formą rywalizacji.

Potwierdzać swoją obecność można za pośrednictwem:
mail: kontakt@lacrossekatowice.pl
Mobile/SMS: 664-774-768
oraz naszego profilu na facebooku,

 

Terminy kolejnych treningów rekrutacyjnych:
Poniedziałek 16.05.2016 19:30
Poniedziałek 23.05.2016 19:30

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!!! PRZYJDŹ NA TRENING!!!

 

 

Można nas znaleźć w Internecie:

https://www.facebook.com/LegionKatowice -> fanpage drużyny na facebooku
https://www.youtube.com/watch?v=ps8dEnmEp1I -> film nagrany z perspektywy drona podczas jednego z meczów ligowych.
https://www.youtube.com/watch?v=FrmGypYB5Jg -> reportaż telewizji TVS na temat lacrosse i ekipy AZS Legion Katowice
https://www.youtube.com/watch?v=x8vBk7NDPuo -> krótka kompilacja prezentująca drużynę podczas międzynarodowego turnieju Coal Cup 2014
https://www.youtube.com/user/LegionKatowice -> kanał youtube drużyny AZS Legion Katowice
https://twitter.com/LegionKatowice -> twitter
http://legionkatowice.pl -> strona internetowa
http://pl.wikipedia.org/wiki/AZS_Legion_Katowice -> artykuł Wikipedii dotyczący drużyny

 

Lacrosse - REKRUTACJA!