01 grudnia 2015

Zapraszamy wszystkich, chcących rozpocząć swoją przygodę z lacrosse na najbliższe treningi, które odbędą się 12.12.2015, 20.12.2015 oraz 27.12.2015 w hali Ośrodka Sportowego „Szopienice” przy ulicy 11 listopada 16.

Do dyspozycji będą szatnie z prysznicem oraz niezbędny sprzęt. Do uczestnictwa w treningu wystarczy tylko wygodny strój sportowy oraz chęci do gry. Udział jest całkowicie bezpłatny. Pomimo działania pod szyldem Akademickiego Związku Sportowego na rekrutację mogą przyjść także osoby nie posiadające statusu studenta! Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze przybycie (aby zdążyć się przebrać) oraz o ile to możliwe o potwierdzenie swojej obecności na treningu (aby mieć pewność że dla nikogo nie zabranie sprzętu do treningu).

Kogo poszukujemy? 

Sekcja męska: 
Szukamy osób, którym sport i wysiłek fizyczny sprawia satysfakcję. Poszukujemy zawodników na różne pozycje. Zarówno tych obdarzonych refleksem na pozycję bramkarza, jak i twardo stojących na ziemi obrońców, szybkich i wytrzymałych pomocników oraz bramkostrzelnych napastników. 
Do każdej osoby na podstawie warunków fizycznych i predyspozycji dopasujemy odpowiednią pozycję. 


Sekcja żeńska: 
Poza zawodniczkami, które dołączą do sekcji żeńskiej, poszukujemy również takich, które będą potrafiły pomóc w organizacji sekcji i będą miały wpływ na jej tworzenie. 
Przez swoją mniejszą kontaktowość lacrosse kobiet nie wymaga takiego duże ekwipunku jak wersja męska. Sprzęt potrzebny do trenowania zapewniamy w całości. 
Poszukujemy przede wszystkim zawodniczek, które rozpoczną regularne treningi i będą stanowić o szkielecie drużyny przed dołączeniem kolejnych zawodniczek. 

Co oferujemy? 

Oferujemy możliwość dołączenia do drużyny, uprawiania bardzo dynamicznie rozwijającego się sportu, rywalizacji sportowej oraz poznania wielu ciekawych ludzi. Przez regularne treningi dajemy również szansę na aktywność fizyczną, co w okresie zimowym bywa utrudnione. 
Półroczny okres, jaki będą mogli przepracować nowi członkowie drużyny jest wystarczającym okresem, aby stać się wartościowym członkiem drużyny. Pół roku pracy z kijem do lacrosse pozwala opanować nie tylko podstawy, ale również bardziej zaawansowane elementy gry. 
Co więcej, lacrosse to bardzo ciekawa alternatywa dla najpopularniejszych sportów. Przez wielu jest określana mianem najszybszego sportu na dwóch nogach, co czyni go bardzo ciekawą formą rywalizacji. 


Potwierdzać swoją obecność można za pośrednictwem:
mail: legion.katowice@poczta.pl
Mobile/SMS: 664-774-768
oraz naszego profilu na facebooku,

Terminy treningów rekrutacyjnych: 
Sobota 12.12.2015 19:30-21:30
Niedziela 20.12.2015 16:00-18:00
Niedziela 27.12.2015 17:00-19:00

 

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ!!! PRZYJDŹ NA TRENING!!!

 

Rekrutacja do zespołu lacrosse AZS Legion Katowice!!!