Piątek 01.03.2019 r.

ELIMINACJE SLALOMU GIGANTA KOBIET I MĘŻCZYZN

g.08:15-08:45

Oglądanie tras – uruchomienie wyciągu dla zawodników.

g.08:45

Eliminacje slalomu giganta kobiet i mężczyzn - Zachód – trasa po prawej stronie stoku patrząc od dołu.

W pierwszej kolejności jadą kobiety, następnie po tej samej trasie mężczyźni.

Do drugiego przejazdu eliminacyjnego awansuje 25 kobiet i 30 mężczyzn.

g.08:45

Eliminacje slalomu giganta kobiet i mężczyzn strefy Wschód - trasa po lewej stronie stoku patrząc od dołu.

W pierwszej kolejności jadą kobiety, następnie po tej samej trasie mężczyźni.

Do drugiego przejazdu eliminacyjnego awansuje 35 kobiet i 30 mężczyzn.

g.11:00

Półfinał slalomu giganta kobiet – trasa po prawej stronie stoku patrząc od dołu.
Do przejazdu finałowego awansuje 20 kobiet.

Przy tworzeniu list startowych do finału jako pierwsi będą brani zawodniczki i zawodnicy ze strefy „ZACHÓD”.

g.11:00

Półfinał slalomu giganta mężczyzn – trasa po lewej stronie stoku patrząc od dołu.

Do przejazdu finałowego awansuje 30 mężczyzn.

Przy tworzeniu list startowych do finału jako pierwsi będą brani zawodniczki i zawodnicy ze strefy „ZACHÓD”.

FINAŁ SLALOMU GIGANTA KOBIET I MĘŻCZYZN

g.12:30

Oglądanie tras.

g.13:00

Finał slalomu giganta kobiet i mężczyzn.

Kobiety – trasa po prawej stronie stoku patrząc z dołu - odwrócona dwudziestka.

Mężczyźni – trasa po lewej stronie stoku patrząc z dołu - odwrócona pierwsza piętnastka.

Zawodniczki i pierwsza piętnastka zawodników startuje w odwróconej kolejności w stosunku do miejsc zajętych w Półfinale.
Klasyfikacja końcowa ustalana jest na podstawie sumy przejazdów półfinałowego i finałowego.

g.14:00

Dekoracja kwiatowa na stoku

 

Sobota 02.03.2019 r.

ELIMINACJE BANKED SLALOMU KOBIET I MĘŻCZYZN

g.08:30-08:55

Oglądanie trasy.

g.9:00

Start zawodów - kwalifikuje się 70% najlepszych wyników slalomu giganta. Pierwsi startują najlepsi zawodnicy slalomu, na przemian kobiety i mężczyźni.

13:00

Przejazdy finałowe - 30 najlepszych kobiet i 30 najlepszych mężczyzn z pierwszego przejazdu. Kolejność startów w finale wynika z miejsc zajętych w pierwszym przejeździe.

Klasyfikacja ustalana jest na podstawie czasu przejazdu finałowego.

g.15:00

Dekoracja kwiatowa na stoku.

PODSUMOWANIE I WRĘCZENIE NAGRÓD

g.20:00

Uroczyste zakończenie AMP 2018/2019 w snowboardzie odbędzie się w Wiśle w amfiteatrze przy Rynku.

g.22:00

Impreza przy dolnej stacji wyciągu "Skolnity".

Piątek 1.04.2022

 

  • 13:30 – 15:00 – Weryfikacja CINiBA Uniwersytet Śląski, ul. Bankowa 11a
  • Od 14:00    – zakwaterowanie w hotelu Silesian, ul. Szybowcowa 1a
  • 13:00 – 15:00 – obiad Wydział Humanistyczny UŚ, ul. Uniwersytecka 4
  • 15:30 – 20:00 -  Turniej Par – 3 rundy
  • 20:00 – 22:00 – kolacja w hotelu Silesian

 

Sobota 2.04.2022

 

  • 7:00 – 9:00 – śniadanie w hotelu
  • 9:00 – 12:00 - Turniej Par – 2 rundy
  • 12:30 – 14:00 – Runda Finałowa
  • 13:30 – 15:00 – obiad Wydział Humanistyczny UŚ, ul. Uniwersytecka 4
  • 15:30 – 20:00 -  Turniej Teamów – 5 rund
  • 20:00 – 22:00 – kolacja w hotelu Silesian

 

Niedziela 3.04.2022

 

  • 7:00 – 9:00 – śniadanie w hotelu
  • 9:00 – 13:00 - Turniej Teamów – 4 rundy
  • 13:00 – 15:00 – obiad Wydział Humanistyczny UŚ ul. Uniwersytecka 4
  • 15:00 – zakończenie Mistrzostw, dekoracja zwycięzców

 

Parking wzdłuż ulicy Chełkowskiego, płatny w piątek do 18:00. Po godzinie 18 w piątek oraz w sobotę i niedzielę wyjazd z parkingu bezpłatny

Program

WYNIKI ONLINE

AMP W BRYDŻU SPORTOWYM

01-03.04.2022