SOBOTA 01.02.2020.

 

NR

       

MECZE O M. IX-XII

           
 

16:30

20

                    PMWSZ w Opolu

  -  

UE Katowice                                       

3 : 5            

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

17:45

22

Uniw.Przyr. Wrocław

-

Uniwersytet Opolski

4 : 2

 

19:00

24

UŚ Katowice

-

AWF Wrocław

4 : 1

 

 

 

 

 

 

 

MECZE O  M. IX-XII

 

 

 

 

 

 

 

15:30

19

UE Wrocław

-

Politechnika Opolska

4 : 4  k.1:3

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

16:45

21

UH-P Częstochowa

-

Akademia WSB Dąbrowa Górnicza

6 : 2

 

18:00

23

Politechnika Śląska

-

AWF Katowice

5 : 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NIEDZIELA 02.02.2020.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZE O  M. V-VIII

 

 

 

 

 

 

 

9:00

25

Uniwersytet Opolski

-

AWF Katowice

6 : 3

 

9:45

27

Akademia WSB

-

AWF Wrocław

4 : 3

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O XI MIEJSCE

           
  10:30 29 UE Wrocław - PMWSZ w Opolu 5 : 2
             

MECZ O VII MIEJSCE

           
  11:15 30 AWF Katowice - AWF Wrocław 1 : 5 
             

MECZ O V MIEJSCE

           
  12:00 32 Uniwersytet Opolski - Akademia WSB 5 : 0
             

PÓŁFINAŁY

           
  9:30 26 Uniw.Przyr. Wrocław - Politechnika Śląska 2 : 3
  10:45 28 UH-P Częstochowa - UŚ Katowice 1 : 4
             

MECZ O IX MIEJSCE

           
  12:00 31 Politechnika Opolska - UE Katowice 0 : 5
             

MECZ O III MIEJSCE

           
  13:00 33 Uniw.Przyr. Wrocław - UH-P Częstochowa 4 : 0
             

FINAŁ

           
  14:00   Politechnika Śląska - UŚ Katowice 2 : 2 r.k. 4 : 5

 

 

 

 

 

 

AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

 Pobierz:

 

- Komunikat organizacyjny nr 1         

- Komunikat organizacyjny nr 2

- Grupy

 - Regulamin techniczny                                           

 

 

GRUPA A

 

GRUPA B

1.  

 Uniwersytet Zielonogórski

 1. 

 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 2.

 UE Wrocław             

 2.

 PMWSZ w Opolu

 3.

AWF Katowice                          

 3.

 AWF Wrocław

 4.

UH-P Częstochowa                    

 

 

 

 

GRUPA C

 

GRUPA D

 1. 

 Uniwersytet Ślaski Katowice 

 1. 

 Politechnika Opolska                                   

 2.

 UE Katowice 

 2.

 Politechnika Śląska Gliwice

 3.

 Uniwersytet Opolski

 3.

 Akademia WSB Dąbrowa Górnicza

 

       

 4.

 Politechnika Wrocławska

       

           Godzina

nr

Mecz

Wynik

 

 

12:00

4

AWF Wrocław

-  

Uniw.Przyr. Wrocław

1 : 5 (1 : 1)

13:30

6

UŚ Katowice

-  

UE Katowice

7 : 1 (5 : 0)

15:00

8

PMWSZ w Opolu

-  

AWF Wrocław

2 : 6 (0 : 3)

16:30

10

UE Katowice

-  

Uniwersytet Opolski

1 : 1 (0 :1)

 

 

 

  

 

 

           
9:00 1 AWF Katowice - UH-P Częstochowa 1 : 3 (1 : 0)
10:10 2 Uniw.Zielonogórski - UE Wrocław 2 : 3 (0 : 1)
11:20 3 Politechnika Śląska   - Akademia WSB Dąbr.Górn. 4 : 0 (1 : 0)
12:30 5 Politechnika Opolska - Pol.Wrocławska 1 : 2 (0 : 0)
13:40 7 Uniw.Zielonogórski - UH-P Częstochowa 1 : 6 (0 : 3)
15:00 9 UE Wrocław - AWF Katowice 4 : 5 (1 : 2)
16:10 11 Pol.Wrocławska - Akademia WSB Dąbr.Górn. 0 : 5 (0 : 2)
17:20 12 Politechnika Opolska - Politechnika Śląska 0 : 3 (0 : 2)
           
         

 

           
9:00 14 Uniwersytet Opolski - UŚ Katowice 2 : 2 (1 : 0)
10:30 16 Uniw.Przyr. Wrocław - PMWSZ w Opolu 4 : 2 (2 : 1)
           
           
9:00 13 UE Wrocław - UH-P Częstochowa 2 : 2 (1 : 2)
10:15 15 AWF Katowice - Uniw.Zielonogórski 4 : 4 (4 : 1)
11:30 17 Politechnika Śląska - Pol.Wrocławska 2 : 0 (0 : 0)
13:00 18 Akademia WSB Dąbr.Górn. - Politechnika Opolska 4 : 7 (2 : 4)
           


 

 

WYNIKI PO ELIMINACJACH

 

GRUPA A

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UH-P Częstochowa

3

7

11 : 4

2.

AWF Katowice

3

4

10 : 11

3.

UE Wrocław

3

4

9 : 9

4. Uniwersytet Zielonogórski 3 1 7 : 19

 

 

GRUPA B

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław

2

6

9 : 3

2.

AWF Wrocław

2

3

7 : 7

3.

PMWSZ w Opolu

2

0

4 : 10

 

 

GRUPA C

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UŚ Katowice

2

4

9 : 3

2.

Uniwersytet Opolski

2

2

3 : 3

3.

UE Katowice

2

1

2 : 8

 

 

GRUPA D

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Politechnika Śląska

3

9

9 : 0

2.

Akademia WSB Dąbrowa Górnicza

3

3

9 : 11

3.

Politechnika Opolska

3

3

8 : 9

4.

Politechnika Wrocławska

3

3

2 : 8

 

 

AMP W FUTSALU MĘŻCZYZN Półfinał D

30.01 - 02.02.2020.





 7:00 - 11:00 Śniadanie
 9:00 - 14:00 Mecze o miejsca
 9:30 - 12:00 Mecze półfinałowe
12:00 - 14:00 Obiad na hali
14:30 Finał AMP w Futsalu Mężczyzn


 7:00 - 11:00 Śniadanie
 9:00 - 14:00 Mecze grupowe
12:00 - 14:00 Obiad na hali
15:00 Mecz I Ligi Futsalu Kobiet AZS UŚ - AZS UP Kraków
15:30 - 19:30 Mecze c.d., Pszczelnik Siemianowice Śl.
16:30 - 20:00 Mecze c.d., ćwierćfinały, Katowice
18:00 - 21:00 Kolacja
NIEDZIELA 02.02.2020.
SOBOTA 01.02.2020.
 6:30 - 10:00 Śniadanie
 9:00 - 18:30 Mecze grupowe A i D - Siemianowice Śl.
12:00 - 19:00 Mecze grupowe B i C - Katowice
12:00 - 14:00 Obiad (na hali)
18:00 - 20:30 Kolacja
PIĄTEK 31.01.2020.
PROGRAM TURNIEJU
CZWARTEK 30.01.2020.
18:00 - 19:00 Biuro Zawodów - Hotel Silesian
18:00 - 20:00 Kolacja
18:00 - 19:00 Weryfikacja - Hotel Silesian
19:00 - 20:00 Odprawa techniczna - Hotel Silesian

TERMINARZ
SOBOTA 01.02.2020.
PIĄTEK 31.01.2020.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. Uniwersytet Śląski w Katowicach

2. Politechnika Śląska w Gliwicach

3. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

4. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Częstochowie

5. Uniwersytet Opolski

6. Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej

7. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

8. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

9. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

10. Politechnika Opolska

11. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

12. Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

13 -14. Politechnika Wrocławska

13 -14. Uniwersytet Zielonogórski

 

MVP: Michał Rabiej (Politechnika Śląska)

Najlepszy strzelec: Piotr 'Maku' Makowski (Uniwersytet Śląski)

Najlepszy bramkarz: Maksym Kisielov (Uniwersytet Śląski)