AMP W FUTSALU MĘŻCZYZN Półfinał D

04 - 07.02.2021.

 

 

HALA PSZCZELNIK

MECZE O M. IX-XII

           

 

14:00

22

UE Wrocław

  -  PŚ Gliwice

 

1:2 (1:0)

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

15:15

24

Akademia WSB

-

UZ Zielona Góra

2:5 (0:1)

 

16:30

26

AWF Katowice

-

UPr Wrocław

0:2 (0:2)

 

HALA MICHAŁ

 

MECZE O  M. IX-XII

 

 

 

 

 

 

 

14:30

23

Uniwersytet Opolski

-

UHP Częstochowa

1:1 (0:1) r.k. 1:2

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

15:45

25

Politechnika Opolska

-

Uniwersytet Śląski

2:6 (2:4)

 

17:00

27

PWSZ Wałbrzych

-

AWF Wrocław

5:1 (2:0)

 

 

 

 

 

 

HALA MICHAŁ

 

MECZE O  M. V-VIII

 

 

 

 

 

 

 

9:00

29

Akademia WSB

-

Politechnika Opolska

3:5 (2:2)

 

9:45

31

AWF Katowice

-

AWF Wrocław

1:4 (0:2)

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O XI MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

10:30

33

UE Wrocław

-

Uniwersytet Opolski

1:1 (0:0) r.k.3:2

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O VII MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

11:00

35

Akademia WSB

-

AWF Katowice

2:2 (2:1) r.k.4:3

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O V MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

11:30

37

Politechnika Opolska

-

AWF Wrocław

1:4 (1:2)

 

 

HALA PSZCZELNIK

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

9:30

28

UZ Zielona Góra

-

UŚ Katowice

3:4 (3:2)

 

10:45

30

UPr Wrocław

-

PWSZ Wałbrzych

5:2 (2:0)

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O IX MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

12:00

32

PŚ Gliwice

-

UHP Częstochowa

4:3 (3:1)

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O III MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

12:30

34

UZ Zielona Góra

-

PWSZ Wałbrzych

5:5 (0:0) r.k.1:2

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

13:30

36

UŚ Katowice

-

UPr Wrocław

1:1 (1:0) r.k.1:3

 

 

    

 

HALA PSZCZELNIK

 

 

9:00

1

Politechnika Śląska 

-  

UE Katowice

3:4 (2:3)

10:10

3

Uniw.Zielonogórski

-  

Uniw.Przyr. Wrocław

1:4 (0:0)

11:20

5

AWF Katowice

-  

Akademia WSB Dąbr.Górn.

2:5 (1:1)

12:30

  7

UE Katowice

-  

Uniw.Zielonogórski

0:6 (0:3)

13:40

9

Uniw.Przyr. Wrocław

-

Politechnika Śląska

     5:2 (3:1)

15:00

11

UE Wrocław

-

Akademia WSB Dąbr.Górn.

     4:5 (1:0)

 

 

 

 

HALA MICHAŁ

 

 

9:00

2

Uniwersytet Opolski

-

AWF Wrocław

4:8 (1:3)

10:15

4

UŚ Katowice

-

ŚUM Katowice

11:0 (7:0)

11:30

6

Politechnika Opolska

-

PWSZ Nysa

18:1 (10:1)

12:45

8

PWSZ Wałbrzych

-

UH-P Częstochowa

8:5 (3:2)

14:00

10

UŚ Katowice

-

Uniwersytet Opolski

6:2 (3:0)

15:00

12

ŚUM Katowice

-

AWF Wrocław

3:6 (1:3)

16:00

13

Politechnika Opolska

 

UH-P Częstochowa

6:3 (1:1)

17:15

14

PWSZ Wałbrzych

 

PWSZ Nysa

9:2 (3:1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALA PSZCZELNIK

 

10:00

15

UE Wrocław

-

AWF Katowice

1:5 (1:2)

11:15

17

Politechnika Śląska

-

Uniw.Zielonogórski

2:0 (0:0)

12:30

19

UE Katowice

-

Uniw.Przyr. Wrocław

1:3 (0:1)

 

 

 

HALA MICHAŁ

 

 

9:00

16

UŚ Katowice

-

AWF Wrocław

3:4 (1:2)

10:15

18

Uniwersytet Opolski

-

ŚUM Katowice

4:2 (1:1)

11:30

20

PWSZ Wałbrzych

-

Politechnika Opolska

2:5 (0:0)

12:45

21

PWSZ Nysa

 

UH-P Częstochowa

3:18 (2:6)

 


 

 

 

 

GRUPA A

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Akademia WSB

2

6

10:6

2.

AWF Katowice

2

3

7:6

3.

UE Wrocław

2

0

5:10

 

 

GRUPA B

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AWF Wrocław

3

9

18:10

2.

Uniwersytet Śląski

3

6

20:6

3.

Uniwersytet Opolski

3

3

10:14

4.

  ŚUM Katowice

3 0 5:21

 

 

GRUPA C

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Politechnika Opolska

3

9

26:9

2.

PWSZ Wałbrzych

3

6

19:12

3.

UHP Częstochowa

3

3

26:17

4.

  PWSZ Nysa

3 0 6:45

 

 

GRUPA D

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UPr Wrocław

3

9

12:4

2.

UZ Zielona Góra

3

3

7:6

3.

PŚ Gliwice

3

3

7:9

4.

UE Katowice

3

3

5:12

 

 

NIEDZIELA   07.02.2021. 

6:30 - 9:00 Śniadanie
9:00 - 13:00 Mecze o miejsca V-XII
9:30 - 11:00 Mecze półfinałowe
12:30 Meczo III miejsce
13:30 Finał AMP w Futsalu Mężczyzn
SOBOTA   06.02.2021.

6:30 - 9:00 Śniadanie
9:00 - 14:00 Mecze grupowe
14:00 - 15:30 Mecze IX-XII
15:30 - 18:30 Ćwierćfinały
18:00 - 21:00 Kolacja
SOBOTA 01.02.2020.
PIĄTEK   05.02.2021.
  
6:30 - 9:00 Śniadanie
9:00 - 15:00 Mecze grupowe A i D
9:00 - 18:00 Mecze grupowe B i C
18:00 - 21:00 Kolacja
CZWARTEK    04.02.2021.

18:00 - 19:00 Biuro Zawodów/Silesian
18:00 - 19:00 Weryfikacja/Silesian
18:00 - 20:00 Kolacja
TERMINARZ
WYNIKI PO ELIMINACJACH
PROGRAM TURNIEJU
PIĄTEK 05.02.2021.
SOBOTA 06.02.2021.
SOBOTA 06.02.2021.
NIEDZIELA 07.02.2021.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

2. Uniwersytet Śląski

3. PWSZ Wałbrzych

4. Uniwersytet Zielonogórski

5. AWF Wrocław

6. Politechnika Opolska

7. Akademia WSB Dąbrowa Górnicza

8. AWF Katowice

9. Politechnika Śląska

10. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Częstochowie

11. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

12. Uniwersytet Opolski

13-15. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie 

13-15. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

13-15. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

GRUPA A

  1. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

  2. AWF Katowice

  3. Akademia WSB Dąbrowa Górnicza

GRUPA B

  1. Uniwersytet Śląski Katowice 

  2. Uniwersytet Opolski

  3. Śląski Uniwersytet Medyczny Katowice

  4. AWF Wrocław

GRUPA C

  1. Politechnika Opolska 

  2. PWSZ Wałbrzych 

  3. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Częstochowa

  4. PWSZ Nysa

GRUPA D

  1. Uniwersytet Zielonogórski  

  2. Politechnika Śląska Gliwice

  3. Uniwersytet Ekonomiczny Katowice

  4. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

GRUPY

PROGRAM TURNIEJU

TERMINARZ

WYNIKI GRUP

KLASYFIKACJA KOŃCOWA