HALA Pszczelnik 

MECZE O M. IX-XII

           

 

14:00

19

 

III A UZ Zielona Góra  -  III D PŚ Gliwice

4:3 (1:2)

 

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

15:15

21

 

I A Akademia WSB - II D AWF Katowice

3:0 (1:0)

 

 

16:30

23

 

II A UPr Wrocław - I D UE Wrocław

4:0 (3:0)

 

 

HALA Szopienice

 

MECZE O  M. IX-XII

 

 

 

 

 

 

 

13:00

20

 

III B PWSZ Nysa - III C ŚUM Katowice

2:4 (1:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

14:30

22

 

I C UJD Częstochowa - II B UE Katowice

3:1 (1:0)

 

 

16:00

24

 

II C PWr Wrocław - I B UŚ Katowice

0:3 (0:1)

 

 

 

 

 

 

 

 

HALA Pszczelnik 

 

MECZE O  M. V-VIII

 

 

 

 

 

 

 

9:00

25

 

AWF Katowice - UE Katowice

 2:8 (0:3)

 

 

9:40

27

 

UE Wrocław - PWr Wrocław

1:1 (1:0)

dogr. 2:1

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O XI MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

10:20

29

 

PŚ Gliwice - PWSZ Nysa

7:0 (3:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O VII MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

11:00

31

 

AWF Katowice - PWr Wrocław

1:1 (0:0)

r.k. 1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O V MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

11:30

32

 

UE Katowice - UE Wrocław

0:3 (0:2)

 

 

 

HALA Szopienice

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

9:30

26

 

Akademia WSB - UJD Częstochowa

6:1 (2:0)

 

 

10:45

28

 

UPr Wrocław - UŚ Katowice

1:3 (0:2)

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O IX MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

12:00

30

 

UZ Zielona Góra - ŚUM Katowice

3:3 (0:3)

r.k. 10:9

 

 

 

 

 

 

 

 

MECZ O III MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

13:00

33

 

UJD Częstochowa - UPr Wrocław

2:1 (1:0)

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

 

 

 

 

14:15

34

 

Akademia WSB - UŚ Katowice

3:4 (2:1)

 

 

 

    

 

HALA Michał

 

 

9:00

1

UŚ Katowice

B1-B3  

UE Katowice

4:4 (3:1)

10:10

3

Akademia WSB

A3-A4  

WSB Chorzów

4:1 (1:0)

11:20

5

UZ Zielona Góra

A1-A2

UPr Wrocław

3:3 (1:0)

12:30

7

UŚ Katowice

B1-B2  

PWSZ Nysa

18:0 (8:0)

13:40

9

Akademia WSB

A3-A1

UZ Zielona Góra

15:4 (9:0)

15:00

11

UPr Wrocław

A2-A4

WSB Chorzów

13:3 (6:3)

 

 

 

 

HALA Pszczelnik

 

9:30

2

AWF Katowice

D2-D3

PŚ Gliwice

2:1 (1:1)

10:45

4

UO Opole

D1-D4

UE Wrocław

6:2 (1:1)

12:00

6

UJD Częstochowa

C2-C3

ŚUM Katowice

10:0 (5:0)

13:15

8

PŚ Gliwice

D3-D1

UO Opole

3:2 (1:1)

14:30

10

UE Wrocław

D4-D2

AWF Katowice

4:3 (1:1)

15:30

12

PWr Wrocław

C1-C2

UJD Częstochowa

0:9 (0:5)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HALA Pszczelnik

 

 

9:00

13

UZ Zielona Góra

A1-A4

WSB Chorzów

18:4 (6:1)

10:15

15

UPr Wrocław

A2-A3

Akademia WSB

0:4 (0:2)

11:30

17

UO Opole

D1-D2

AWF Katowice

0:4 (0:2)

12:45

18

PŚ Gliwice

D3-D4

UE Wrocław

2:4 (0:0)

 

 

 

HALA Szopienice

 

 

10:00

14

PWSZ Nysa

B2-B3

UE Katowice

1:6 (1:4)

11:30

16

ŚUM Katowice

C3-C1

PWr Wrocław

4:4 (4:0)

 


 

 

 

 

GRUPA A

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Akademia WSB

3

9

23:5

2.

UPr Wrocław

3

4

16:10

3.

UZ Zielona Góra

3

4

25:22

4.

  WSB Chorzów

3

0

8:35

 

 

GRUPA B

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UŚ Katowice

2

4

22:4

2.

UE Katowice

2

4

10:5

3.

PWSZ Nysa

2

0

1:24

 

 

GRUPA C

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UJD Częstochowa

2

6

19:0

2.

PWr Wrocław

2

1

4:13

3.

ŚUM Katowice

2

1

4:14

 

 

GRUPA D

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UE Wrocław

3

6

10:11

2.

AWF Katowice

3

6

9:5

3.

PŚ Gliwice

3

3

6:8

4.

UO Opole

3

3

8:9

 

 

WYNIKI PO ELIMINACJACH
SOBOTA 29.01.2022.
SOBOTA 29.01.2022.
NIEDZIELA 30.01.2022.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

 

1. UŚ Katowice

2. Akademia WSB

3. UJD Częstochowa

4. UPr Wrocław

5. UE Wrocław

6. UE Katowice

7. PWr Wrocław

8. AWF Katowice

9. UZ Zielona Góra

10. ŚUM Katowice

11. PŚ Gliwice

12. PWSZ Nysa

13-14. UO Opole

13-14. WSB Chorzów

 

AMP W FUTSALU MĘŻCZYZN Półfinał D

27-30.01.2022.

NIEDZIELA   30.01.2022. 

9:00 Mecze o miejsca /Pszczelnik/
9:30 Półfinały, finał /Szopienice/ 


SOBOTA   29.01.2022.

9:00 c.d. turnieju /Pszczelnik/
9:00 c.d. turnieju /Szopienice/
19:00 mecz 1 Ligi Futsalu


PIĄTEK   28.01.2022.

9:00 Mecze grupowe /Michał/
9:30 Mecze grupowe /Pszczelnik/
  

CZWARTEK    27.01.2022.

17:00 Biuro zawodów /Silesian/
18:00 Weryfikacja /Silesian/
19:00 Odprawa techniczna /online/

TERMINARZ
PROGRAM TURNIEJU
PIĄTEK 28.01.2021.

GRUPA A

  1. Uniwersytet Zielonogórski

  2. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

  3. Akademia WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej

  4. Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydz.Zam.w Chorzowie

GRUPA B

  1. Uniwersytet Śląski w Katowicach

  2. Państwowa Wyższa Szkoła Państwowa w Nysie

  3. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

GRUPA C

  1. Politechnika Wrocławska

  2. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im.J.Długosza w Częstochowie

  3. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

GRUPA D

  1. Uniwersytet Opolski

  2. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach 

  3. Politechnika Śląska w Gliwicach 

  4. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

GRUPY

PROGRAM TURNIEJU

TERMINARZ

WYNIKI GRUP

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MECZ 1 LIGI FUTSALU      |      29.01.2021. godz. 19:00      |     AZS UŚ Futsal Team - Heiro Rzeszów     |      Hala OS Szopienice

NAJLEPSZY ZAWODNIK

 

Przemysław Żemła

UŚ Katowice

NAJLEPSZY STRZELEC

 

Damian Adamiecki

Akademia WSB

NAJLEPSZY BRAMKARZ

 

Wojciech Kuczera

UJD Częstochowa