AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

KOMUNIKAT NR 1

KOMUNIKAT NR 2

GRUPY

REGULAMIN TECHNICZNY

OŚWIADCZENIE COVID

©AZS UŚ 2021

18:00

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

-  

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

 4 :  0 (3 : 0)

9:00

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

-  

AWF Katowice                                              

 0 :  5 (0 : 3)

10:30

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

-  

Politechnika Śląska w Gliwicach    

 0 : 1 (0 : 1) 

12:00

 

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

-  

AWF Wrocław                                               

 0 : 2 (0 : 1) 

17:00

 

Politechnika Śląska w Gliwicach

-  

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 1 : 0 (1 : 0) 

18:30

 

AWF Wrocław

-  

AWF Katowice

 4 : 0 (2 : 0)

 

10:30

 

Politechnika Śląska w Gliwicach

-  

AWF Wrocław

 0 :3 (0 : 1) 

14:30

 

AWF Katowice

-  

Politechnika Śląska w Gliwicach

1 : 2 (1 : 0)

 

9:00

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

-  

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 0 : 14 (0 : 5)   

10:30

 

AWF Katowice

-  

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 3 :  1 (2 : 0)  

13:00

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

-  

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 1 : 2 (1 : 0)

 14:30

 

        AWF Wrocław

-

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 10 : 0 (4 : 0)

 

  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy HETMAN, ul.Siwka 6, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy HETMAN, ul.Siwka 6, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice

PLAKAT

GRUPA A

1.

Uniwersytet Śląski w Katowicach

2.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

3.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

GRUPA B

1. 

Politechnika Śląska w Gliwicach

2.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

3.

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

4.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 

TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ

NIEDZIELA 16.05.2021.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021.

WTOREK 18.05.2021.

MECZ O V MIEJSCE

MECZ O III MIEJSCE

FINAŁ AMP W PIŁCE NOŻNEJ 2021, PÓŁFINAŁ D

GRUPA A

l.p.

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

2

6

16:1

2.

Uniwersytet Śląski w Katowicach

2

3

5:2

3.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

2

0

0:18

 

GRUPA B

l.p.

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

AWF Wrocław

3

9

17:0

2.

Politechnika Śląska w Gliwicach

3

6

3:4

3.

AWF Katowice

3

3

4:7

4.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

3

0

1:14

 

GRUPY PO ELIMINACJACH

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

1. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

2. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

3. Politechnika Śląska w Gliwicach

4. Uniwersytet Śląski w Katowicach

5. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

6. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

7. Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach