AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

KOMUNIKAT NR 1

KOMUNIKAT NR 2

GRUPY

REGULAMIN TECHNICZNY

OŚWIADCZENIE COVID

©AZS UŚ 2021

18:00

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

-  

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

 : 

9:00

 

     A3

-  

B3

 : 

10:30

 

A2

-  

B2

 : 

12:00

 

A1

-  

B1

 : 

17:00

 

Politechnika Śląska w Gliwicach

-  

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 : 

18:30

 

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

-  

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

 :

 

10:30

 

Politechnika Śląska w Gliwicach

-  

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

 : 

14:30

 

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

-  

Politechnika Śląska w Gliwicach

 :

 

9:00

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

-  

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 :   

10:30

 

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

-  

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 :   

13:00

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

-  

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 :

 14:30

 

        Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

-

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 :

 

  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy HETMAN, ul.Siwka 6, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy HETMAN, ul.Siwka 6, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice
  • MIEJSCE:  Ośrodek Sportowy SZOPIENICE, ul. 11 Listopada 16, Katowice

PLAKAT

GRUPA A

1.

Uniwersytet Śląski w Katowicach

2.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

3.

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

 

GRUPA B

1. 

Politechnika Śląska w Gliwicach

2.

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

3.

Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

4.

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

 

TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ    TERMINARZ

NIEDZIELA 16.05.2021.

PONIEDZIAŁEK 17.05.2021.

WTOREK 18.05.2021.

MECZ O V MIEJSCE

MECZ O III MIEJSCE

FINAŁ AMP W PIŁCE NOŻNEJ 2021, PÓŁFINAŁ D

GRUPA A

l.p.

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

GRUPA B

l.p.

drużyna

mecze

punkty

bramki

1.

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

GRUPY PO ELIMINACJACH