AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY

UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO

IMIĘ I NAZWISKO
E-MAIL
SEKCJA
NAJLEPSZY WYNIK: AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI
INNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE, NP. UDZIAŁ W ROZGRYWKACH LIGOWYCH
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PUNKTY ZA SPORT DO STYPENDIUM REKTORA -

KROK PO KROKU

 

I rok studiów za Tobą? Reprezentowałaś/eś Uniwersytet Śląski podczas AMP lub AMŚl? Złóż wniosek o Stypendium Rektora! By to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi krokami. Pamiętaj, że ostateczny termin na składanie wniosków upływa 15 października.

 

 

1. Przypomnij sobie w jakich zawodach dokładnie brałaś/brałeś udział i które miejsce udało Ci się zająć (indywidualnie lub drużynowo). Pamiętaj, że liczy się tylko jeden najwyższy wynik, dlatego nie ma sensu wpisywanie kilku osiągnięć bo nie będą brane pod uwagę. WYJĄTKIEM jest uczestniczenie w rozgrywkach ligowych i jednoczesne reprezentowanie naszej uczelni na AMP - wówczas otrzymujesz dodatkowe punkty.

 

2. Ściągnij wniosek ze strony:

 

http://student.us.edu.pl/wzory-drukow-dla-studentow

 

Uzupełnij go drukowanymi literami zgodnie z punktem 1 :)

 

3. Wypełnij poniższy formularz "Zaświadczenie o wynikach". Będzie do odbioru w ciągu 3 dni roboczych o czym zostaniesz poinformowany mailem. Po zaświadczenie musisz stawić się osobiście do naszego biura (rektorat, p.412).

 

4. Z zaświadczeniem oraz uzupełnionym wnioskiem udaj się do Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego (rektorat p.109)- zastępca kierownika zweryfikuje Twój wniosek i poświadczy podpisem. Całość dokumentów musisz dostarczyć do swojego dziekanatu w nieprzekraczalnym terminie do 15 października.

Pamiętaj by nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę - początek października to najgorętszy okres w roku akademickim dlatego kolejki do naszego biura i do dziekanatu mogą Cię zaskoczyć ;-)

 

Powodzenia!

©2019 AZS UŚ